Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla
USA Su Arıtma Filtresi 7li Alkalin Mineral İnfrared MEBRANSIZ

Diğer

₺309,90 KDV Dahil

( MEBRANSIZ ) GAC BLOK KARBON Örnek Resimlerdeki Cihazlara Uyumlu
KAMPANYALI ÖZEL FİYAT
 
REVERSE OSMOSİS TEZGAH ALTI HOUSİNG YAPILI ARITMA CİHAZLARININ    FİLTRESİ. ÖRNEK RESİMLERDE GÖRÜLEN CİHAZLARIN FİLTRELERİ.
 
 
Hem kendi sağlığınız, Hemde cihazınızın sağlığı için    Reverse osmosis Cihazlarınızın filtresini yılda bir kez muhakkak değiştirin.  Sağlıklı su için filtrelerinizi zamanında değiştirin.
 
PAKET İÇERİĞİ
5 Mikron filtre 1 Adet
Gac Karbon filtre 1 Adet
1 mikron filtre 1 adet
 
Son karbon filtre 1 Adet
Mineral Filtre 1 Adet
Alkalin Filtre 1 adet
(Detox) İnfrared Filtre 1 Adet
 
     Bağlantı parçaları kelepçe, dirsek, hortum yoktur. Ayrıca satın almanız gerekmektedir. Resimde göründüğü gibi gönderilmektedir.
 
 
Filtrelerin Özellikleri:
(Asama 1) 5 Mikron sediment filitresi :
Bes mikron ve üzerindeki kiri, pasi ve kum parçaciklarini giderir.

(Asama 2) Karbon Filitre:
Klorun ve organik kimyasallarin %99’unu alir.

(Asama 3) Blok Karbon  Filitre:
K
lorun ve organik kimyasallarin %99’unu alir.  



(Asama 5) Son Karbon Filtre:
Suyunuzun içimselligini arttirir. Hindistan cevizi kabuğundan yapılmış anti bakteriyal filtredir.
 

   (Asama 6)  Mineral Filtre :

Mineral filtre ekleyerek temiz su niteliklerini geliştirerek Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum ve Potasyum gibi hazır mineraller insan gelişimi ve sağlığı için bu mineraller gereklidir.

Bu mineralize su insan bedeninin sağlıklı gelişimi için gerekli mineralleri mükemmel ve dengeli bir oranlara getirir.Mineral filtre üst uzmanlar tarafından Askeri Tıp Akademisi

Tayvan"da tasarlanmıştır.

Kal siyum - diş ve kemikler için bir temel madendir.damar ve kaslar iyi işleyen kalp atışları normal ve sağlıklı bir biçimde düzenlemek için gereklidir.

Magnezyum - 300"den fazla farklı biyokimyasal işlevleri bir insan vücudunun iç kısmını alır ve bağışıklık sistemi ve kan dolaşımı için doğru bir karar faktörüdür. Kanser ile ilgili hastalıklar ve böbrek hastalıklarını önler.

 

(Aşama 7 )  Alkalin Filtre:

Alkali pH filtre yardımıyla sudaki yabancı maddeleri arındırarak çok daha kaliteli, sağlıklı ve fonksiyonel hale getirirsiniz.

İyonize ve pH?ı yükseltilmiş su, vücudun hücre seviyesinde yenilenerek genç, sağlıklı ve diri kalmasına yardımcı olur.

İyi bir pH dengesi yakalayın ve iyi hissedin.

  Organlarımızın pH dereceleri küçük farklılıklar gösterse de bedenimiz için ideal ortam hafif alkali olandır. Kanı doğru bir pH derecesinde tutmak bedenimizin en önemli görevidir. Ufak sapmaların bile sağlığımız üzerinde büyük etkileri olur.

 

(Asama 8)   ( DETOX )  İNFRARED FİLTRE

Detox filtre suyun molekül yapısını küçülterek hücre emilimini maksimum seviyeye çıkar ve vücudunuzda biriken toksinlerin atılmasını kolaylaştırır.

İnsan vücudu üzerindeki Uzak kızıl ötesi ışınların etkisi şöyledir:  Vücudumuzdaki su moleküllerini aktive  vücudumuzun oksijen seviyesini artırma  bizim kandan Isınma ve ortadan yağlar, kimyasallar ve toksinler ve böylece kan akışını düzgünleştirilmesi.  insan vücudunun diğer atıkların ortadan kaldırılması  vücudumuzda asidik düzeyini azaltmak  Sinir sisteminin işlevselliği iyileştirme.

Bio-Seramik filtre tüplerinin içindeki seramik kürelerin yaydığı FIR (uzak kızılötesi ışınlar), içme suyu, su moleküllerini aktive etmek için, kan dolaşımı ve metabolizmayı canlandırmak için kullanılır.

Detox filtre  suyun molekül yapısını küçülterek vücutta toksin birikmesini engeller

Detox Filtre Özellilkleri:

  • Toksinlerin birikmesini engeller
  • Metabolizmanızı hızlandırır
  • Kilo vermenize yardımcı olur
  • Enerji verir ve dinçleştirir

                          

                                                                  

 

 

                                                     

    
 

DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN SAĞ ÜST KÖŞEDE BULUNAN SATICININ DİĞER ÜRÜNLERİ VEYA FİLTRE DÜNYASI LİNKİNİ TIKLAYARAK DÜKKANIMIZI ZİYARET EDİNİZ.    https://www.n11.com/magaza/filtredunyasi

  https://www.n11.com/magaza/filtredunyasi

NOT: SÖKME TAKMA ANAHTARI YOKTUR. ANAHTARI AYRICA SATIN ALMANIZ GEREKMEKTEDİR.

NOT: ÜRÜNÜMÜZ SIFIRDIR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESİMDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ GÖNDERİLMEKTEDİR.. ÜRÜNLERİMİZİ BEĞENMEDİĞİNİZ TAKDİRDE AMBALAJINI BOZMADAN KARGOSUNU ÖDEMEK ŞARTIYLA İADE EDEBİLİRSİNİZ.

SİPARİŞ VERİRKEN KAYITLI BULUNAN FATURA BİLGİLERİNİZİ KONTROL EDİNİZ. ŞAHIS İÇİN T.C. NUMARANIZI KURUM İÇİN VERGİ DAİRESİ VE VERGİ NUMARANIZI GÜNCELLEYİNİZ.

KARGO ESNASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYINIZ. TESLİMAT SIRASINDA KARGO TESLİM TUTANAĞI TUTARAK GERİ GÖNDERİMİ SAĞLAYINIZ VE DURUM İLE İLGİLİ TARAFIMIZA BİLGİ VERİNİZ.

 

 

Filtre Dünyası

Her Marka Su Arıtma İçin

Çözüm Dünyası

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.