Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla
USA 12" İNLİNE Su Arıtma Filtresi 7li Alkalin Mineral Bio Ceramic

Diğer

₺349,90 KDV Dahil

( MEBRANSIZ ) KAPALI KASA SU ARITMA CİHAZ FİLİTRESİ
ÖRNEK RESİMLERDE GÖRÜLEN CİHAZLARIN FİLTRELERİ
 
Asama 1) 2,5" İnline 5 Mikron sediment filitresi : Bes mikron ve üzerindeki kiri, pasi ve kum parçaciklarini giderir.
 
Asama 2) 2,5" İnline Granüler aktif karbon filitre: Klorun ve organik kimyasallarin %99’unu alir.
 
Asama 3) 2,5"         İnline (Post) Blok Karbon Filtre  :  Sıkıştırılmış karbon olduğu için 5 mikron süzme görevi yapar ve           Klorun ve organik kimyasallarin %99’unu alir.
 
(Asama 5) Son Karbon Filtre: Suyunuzun içimselligini arttirir. Hindistan cevizi kabuğundan yapılmış anti bakteriyal filtredir.
İnline antibakterial ön filtre takımı. Arıtmalı sebil, tezgahüstü ve tezgah altı kapalı kasa inline filtrelerin hemen hemen hepsine uyumludur.
 

    (Asama 6)  Mineral Filtre :

Mineral filtre ekleyerek temiz su niteliklerini geliştirerek Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum ve Potasyum gibi hazır mineraller insan gelişimi ve sağlığı için bu mineraller gereklidir.

Bu mineralize su insan bedeninin sağlıklı gelişimi için gerekli mineralleri mükemmel ve dengeli bir oranlara getirir.Mineral filtre üst uzmanlar tarafından Askeri Tıp Akademisi

Tayvan"da tasarlanmıştır.

Kal siyum - diş ve kemikler için bir temel madendir.damar ve kaslar iyi işleyen kalp atışları normal ve sağlıklı bir biçimde düzenlemek için gereklidir.

Magnezyum - 300"den fazla farklı biyokimyasal işlevleri bir insan vücudunun iç kısmını alır ve bağışıklık sistemi ve kan dolaşımı için doğru bir karar faktörüdür. Kanser ile ilgili hastalıklar ve böbrek hastalıklarını önler.

 

(Aşama 7 )  Alkalin Filtre:

Alkali pH filtre yardımıyla sudaki yabancı maddeleri arındırarak çok daha kaliteli, sağlıklı ve fonksiyonel hale getirirsiniz.

İyonize ve pH?ı yükseltilmiş su, vücudun hücre seviyesinde yenilenerek genç, sağlıklı ve diri kalmasına yardımcı olur.

İyi bir pH dengesi yakalayın ve iyi hissedin.

  Organlarımızın pH dereceleri küçük farklılıklar gösterse de bedenimiz için ideal ortam hafif alkali olandır. Kanı doğru bir pH derecesinde tutmak bedenimizin en önemli görevidir. Ufak sapmaların bile sağlığımız üzerinde büyük etkileri olur.

 

(Asama 8)      BİO CERAMİC FİLTRE

İnsan vücudunun gelişmesi için gelişme gerekli Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve diğer mineralleri ekleyerek temiz su niteliklerini geliştirir. Bio-Seramik filtre tüplerinin içindeki seramik kürelerin yaydığı FIR (uzak kızılötesi ışınlar), içme suyu, su moleküllerini aktive etmek için, kan dolaşımı ve metabolizmayı canlandırmak için kullanılır.

  • Enerji Taş     ---- su molekülleri çok daha küçük bir hale getirmek ve kolayca vücutta hücre tarafından emilen için.
  • CaSO3     ---- su içinde klorin ortadan kaldırmak için.    KDF ---- sudaki klor ve ağır metal ortadan kaldırmak için.
  • Kızılötesi Taş     molekülleri çok daha küçük hale ve çok oksijen kolayca vücutta hücre tarafından absorbe edilmesi oluşur yapmak için -----.
  • Bambu Karbon     ---- suda kötü tat kaldırmak ve emer ve PH 7 düzeyinde su için zararlı gaz madde parçalanır için.

Vücuttaki asidik atıkları normal birikimi daha yüksek.  

Dengeli vücut kimyası sağlık ve hastalık düzeltme bakımı için son derece önemlidir. Asidoz veya vücut dokularında-asitlik üzerinde, özellikle de birçok hastalıklar, artrit ve romatizmal hastalıkların temel nedenlerinden biridir. Mükemmel bir denge 4 parça alkali asidik 1 parçasıdır. Şimdi bu Pi Bio Hayat Alkaliser ile çok kolaydır. Vücudunuz kendi pH nötralize etmek için çalışıyor tüm enerjisini kullanmak zorunda değildir. Su Onların olmaması onları hasta yapıyor. Yüksek kaliteli su ekleyerek basit bir adım ölçülemeyecek sağlık geliştirmeye yardımcı olabilir. zaten temiz, filtrelenmiş suyun sahip olmanın faydalarını biliyor. Pi Bio Hayat Alkaliser kişisel sağlık ve huzur ile dünyanın en büyük kaynak sağlayabilir. Biz. Enerji ve dünyanın en iyi emilim oranlarından birine sahip olan gelişmiş bir su sağlayabilir Pi Bio Hayat Alkaliser en yaygın kan, doku asidik zehirli atıkları azaltmak isteyen kişiler tarafından kullanılır ve sıvılar için vücut ve çoğu insan metabolik süreçleri için gerekli daha alkali duruma uymak için. Alkali su herhangi bir hastalığı tedavi eden bir ilaç değildir. Alkali asidin nötralize olması temel kimya ve istatistiksel analiz gerektirir. Alkali su içmek vücudumuzun asit atıkları çözülür yardımcı olur ve güvenli bir şekilde imha etmek vücut için daha kolay hale getirir.

 
 

                          

                                                                  

 

 
                                                     
       
 

DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN SAĞ ÜST KÖŞEDE BULUNAN SATICININ DİĞER ÜRÜNLERİ VEYA FİLTRE DÜNYASI LİNKİNİ TIKLAYARAK DÜKKANIMIZI ZİYARET EDİNİZ.

 

NOT: SÖKME TAKMA ANAHTARI YOKTUR. ANAHTARI AYRICA SATIN ALMANIZ GEREKMEKTEDİR.

NOT: ÜRÜNÜMÜZ SIFIRDIR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESİMDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ GÖNDERİLMEKTEDİR.. ÜRÜNLERİMİZİ BEĞENMEDİĞİNİZ TAKDİRDE AMBALAJINI BOZMADAN    KARGOSUNU ÖDEMEK  ŞARTIYLA İADE EDEBİLİRSİNİZ.

SİPARİŞ VERİRKEN KAYITLI BULUNAN  FATURA BİLGİLERİNİZİ  KONTROL EDİNİZ. ŞAHIS İÇİN T.C. NUMARANIZI KURUM İÇİN VERGİ DAİRESİ VE VERGİ NUMARANIZI GÜNCELLEYİNİZ.

KARGO ESNASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYINIZ. TESLİMAT SIRASINDA  KARGO TESLİM TUTANAĞI TUTARAK GERİ GÖNDERİMİ SAĞLAYINIZ VE DURUM İLE İLGİLİ TARAFIMIZA BİLGİ VERİNİZ.

 

 

Filtre Dünyası

Her Marka Su Arıtma İçin

Çözüm Dünyası

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.