Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla
USA 1 Mikron KALIN Su Arıtma Filtresi

Diğer

₺34,99 KDV Dahil

Örnek Resimdeki Cihazların Filtresi ÜCRETSİZ KARGO
REVERSE OSMOSİS TEZGAH ALTI VE TEZGAH ÜSTÜ HOUSİNG YAPILI ARITMA CİHAZLARININ FİLTRESİ. ÖRNEK RESİMLERDE GÖRÜLEN CİHAZLARIN ORJİNAL FİLTRELERİ
 
Reverse osmosis filtrelerin özellikleri:

(Asama 3) 1 Mikron sediment filitresi :

Filtre kabını dolduracak kalınlıkta BİR mikron ve üzerindeki partikülleri giderir.  Nsf sertifikalı ve gramaj olarak rakiplerinden farklıdır, membranınızın ( 4. aşama ) ömrünü uzatır.

Kullanım ömrü 6 (Altı) Aydır. Suyun tüketimine ve kalitesine göre değişkenlik gösterir.  (Lokanta ve benzeri yerlerde bu süre 1 aya kadar düşer.)
  
 
   
              
 

DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN SAĞ ÜST KÖŞEDE BULUNAN SATICININ DİĞER ÜRÜNLERİ VEYA FİLTRE DÜNYASI LİNKİNİ TIKLAYARAK DÜKKANIMIZI ZİYARET EDİNİZ.

NOT: ÜRÜNÜMÜZ SIFIRDIR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESİMDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ GÖNDERİLMEKTEDİR.. ÜRÜNLERİMİZİ BEĞENMEDİĞİNİZ TAKDİRDE AMBALAJINI BOZMADAN  KARGOSUNU ÖDEMEK  ŞARTIYLA İADE EDEBİLİRSİNİZ.

SİPARİŞ VERİRKEN KAYITLI BULUNAN  FATURA BİLGİLERİNİZİ  KONTROL EDİNİZ. ŞAHIS İÇİN T.C. NUMARANIZI KURUM İÇİN VERGİ DAİRESİ VE VERGİ NUMARANIZI GÜNCELLEYİNİZ.

KARGO ESNASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYINIZ. TESLİMAT SIRASINDA  KARGO TESLİM TUTANAĞI TUTARAK GERİ GÖNDERİMİ SAĞLAYINIZ VE DURUM İLE İLGİLİ TARAFIMIZA BİLGİ VERİNİZ.

 

 

Filtre Dünyası

Her Marka Su Arıtma İçin

Çözüm Dünyası

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.