Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla
SU ARITMA CİHAZI İNFRARE RAY DETOX FİLTRE

Diğer

₺84,90 KDV Dahil

SU ARITMA CİHAZLARI İÇİN İNFRA-RED RAY DETOX FİLTRE

Detox filtre suyun molekül yapısını küçülterek hücre emilimini maksimum seviyeye çıkar ve vücudunuzda biriken toksinlerin atılmasını kolaylaştırır.

İnsan vücudu üzerindeki Uzak kızıl ötesi ışınların etkisi şöyledir: Vücudumuzdaki su moleküllerini aktive vücudumuzun oksijen seviyesini artırma bizim kandan Isınma ve ortadan yağlar, kimyasallar ve toksinler ve böylece kan akışını düzgünleştirilmesi. insan vücudunun diğer atıkların ortadan kaldırılması vücudumuzda asidik düzeyini azaltmak Sinir sisteminin işlevselliği iyileştirme.

Bio-Seramik filtre tüplerinin içindeki seramik kürelerin yaydığı FIR (uzak kızılötesi ışınlar), içme suyu, su moleküllerini aktive etmek için, kan dolaşımı ve metabolizmayı canlandırmak için kullanılır.

Detox filtre suyun molekül yapısını küçülterek vücutta toksin birikmesini engeller

Detox Filtre Özellilkleri:

  • Toksinlerin birikmesini engeller
  • Metabolizmanızı hızlandırır
  • Kilo vermenize yardımcı olur
  • Enerji verir ve dinçleştirir

Su arıtma cihazlarının (tezgahaltı, tezgahustu ve arıtmalı sebillerin) tamamına uyumludur. bağlamaya hazır bağlantı parçalarıyla gönderilmektedir.

SET HALİNDE

1 adet Detox Filtre

2 adet dirsek

2 adet bağlantı kelepçesi

20 cm hortum

 

 

NOT: ÜRÜNÜMÜZ SIFIRDIR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESİMDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ GÖNDERİLMEKTEDİR.. ÜRÜNLERİMİZİ BEĞENMEDİĞİNİZ TAKDİRDE AMBALAJINI BOZMADAN KARGOSUNU ÖDEMEK ŞARTIYLA İADE EDEBİLİRSİNİZ.

SİPARİŞ VERİRKEN KAYITLI BULUNAN FATURA BİLGİLERİNİZİ KONTROL EDİNİZ. ŞAHIS İÇİN T.C. NUMARANIZI KURUM İÇİN VERGİ DAİRESİ VE VERGİ NUMARANIZI GÜNCELLEYİNİZ.

KARGO ESNASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYINIZ. TESLİMAT SIRASINDA KARGO TESLİM TUTANAĞI TUTARAK GERİ GÖNDERİMİ SAĞLAYINIZ VE DURUM İLE İLGİLİ TARAFIMIZA BİLGİ VERİNİZ.

Filtre Dünyası

Her Marka Su Arıtma İçin

Çözüm Dünyası

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.