Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla
SEBİL ÜSTÜ DAMACANA APARATI ( SEBİL APARATI )

Diğer

₺459,90 KDV Dahil

Tüm Su Arıtma Cihazlarına Uyumlu

 

Polikarbon sağlıklı malzemeden yapılmıştır. 5 metreye kadar uzatılabilen hortum, su arıtma cihazına bağlantı aparatı ve şamandıralı kapağı ile portatif her sebile uyumlu hale getirilmiştir.

Sebilin üstüne sabit olarak yerleştirilir. Arıtma cihazından çekilen ince bir hortum ile bağlantı sağlanır. Damacana aparatının içinde bulunan şamandıra vasıtasıyla sistem otomatik olarak dolar. Sebilden su kullandığınız zaman otomatik olarak devreye girer ve damacana aparatını doldurur.

 

 

PİYASADAKİ TÜM SEBİLLERE UYGUNDUR. BU APARAT SAYESİNDE DAMACANA DOLDURMA ZAHMETİNDEN KURTULACAKSINIZ.  TÜM REVERSE OSMOS CİHAZLARA UYUMLUDUR

 

 

MONTAJ İÇİN GEREKLİ TÜM PARÇALAR VE 5 MT. HORTUMU PAKET İÇERİSİNDEDİR.MONTAJ İÇİN ÖNCELİKLE SEBİLDE BULUNAN DAMACANA DELME PARÇASI ÇIKARILMALIDIR.APARAT ŞAMANDIRALI OLUP SEBİLDEN EKSİLEN SUYU OTOMATİK OLARAK YERİNE İLAVE EDER.

 

 

Damacana doldurmaya, indirip kaldırmaya gerek kalmadan normal su sebilinizi arıtmalı sebile dönüştürebilirsiniz. Arıtma cihazınızdan alacağınız bir hat ile su sebilinizi kesintisiz doldur boşalt derdi olmadan kullanabilirsiniz.

 

 

Normal su sebili cihazınızı arıtma cihazınızdan hat alarak arıtmalı sebil haline dönüştüren aparat.

 

 

Damacana Aparatı kapasitesi: 5 litre

 
 
 

NOT: ÜRÜNÜMÜZ SIFIRDIR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESİMDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ GÖNDERİLMEKTEDİR.. ÜRÜNLERİMİZİ BEĞENMEDİĞİNİZ TAKDİRDE AMBALAJINI BOZMADAN KARGOSUNU ÖDEMEK ŞARTIYLA İADE EDEBİLİRSİNİZ.

SİPARİŞ VERİRKEN KAYITLI BULUNAN FATURA BİLGİLERİNİZİ KONTROL EDİNİZ. ŞAHIS İÇİN T.C. NUMARANIZI KURUM İÇİN VERGİ DAİRESİ VE VERGİ NUMARANIZI GÜNCELLEYİNİZ.

KARGO ESNASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYINIZ. TESLİMAT SIRASINDA KARGO TESLİM TUTANAĞI TUTARAK GERİ GÖNDERİMİ SAĞLAYINIZ VE DURUM İLE İLGİLİ TARAFIMIZA BİLGİ VERİNİZ.

Filtre Dünyası

Her Marka Su Arıtma İçin

Çözüm Dünyası

 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.