Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla
Purefer Global Water Solutions Su Arıtma Cihazı filtresi 5li set

Pürefer

₺279,99 KDV Dahil

LG MEBRANLI ÇİFT KARBONLU Resimlerdeki Örnek Cihazlara Uyumlu
REVERSE OSMOSİS TEZGAH ALTI HOUSİNG YAPILI ARITMA CİHAZLARININ  FİLTRESİ.  
ÖRNEK RESİMLERDE GÖRÜLEN CİHAZLARIN FİLTRELERİ.
 
NSF (Amerikan İçme Suyu Sertifikası) Sertifikalı Ürün
Filtreler:  
Purefer 5 Mikron Sediment Filtre: 1 adet  
Purefer Granül Aktif Karbon Filtre: 1 adet  
Purefer Şeffaf Karbon 1 Mikron Sediment Filtre: 1 adet
Lg 80 GDP MembranFiltre: 1 adet   
Purefer Post-karbon ( Antibacteriel ) Filtre: 1 adet
 
Reverse Osmosis 5'li Filtre Takımı. Filtrelerin Özellikleri:
(Asama 1) 5 Mikron sediment filitresi :   
Bes mikron ve üzerindeki kiri, pasi ve kum parçaciklarini giderir.  

(Asama 2) Karbon filitre:   
Klorun ve organik kimyasallarin %99’unu alir.  

(Asama 3) Şeffaf Karbonlu ve 1 mikron sedimentli filitresi:   
Klorun ve organik kimyasallarin %99’unu alir. ve içindeki 1 mikron ve üzerindeki partikülleri gidererek membraninizin (4. asama) ömrünü uzatir.  

(Asama 4) Ters osmoz membran:   
80lik membran. Günde 280 litreye kadar iyi su üreten ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek su kontaminantlari %95'e varan oranlarda giderir: arsenik, kursun, bakir, baryum, krom, civa, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, ve selenyum.  

(Asama 5) Son Karbon Filtre:   
Suyunuzun içimselligini arttirir. Hindistan cevizi kabuğundan yapılmış anti bakteriyal filtredir.   
 
 
                                 

 

SIK SORULAN SORUNLAR

İLK 3 FİLTREYİ DEĞİŞTİRDİM SUYUN KİREÇ VE TADINI DÜZELTMEDİ: İlk üç filtre ana filtre olan membran filtreyi korumak içindir. Suyun tadını ve kireci arıtmaz. Ana filtreye hazırlık Beş ve 1 mikron üzerindeki kiri,pası,kum parçacıklarını klor ve organikleri alarak membran filtrenin ömrünü uzatır.

SU AKMADIĞI İÇİN 5 FİLTRENİN TAMAMINI DEĞŞTİRDİM,  SU AKMIYOR: 1.suyun cihaza girişinden membran filktreye kadar gelene kadar su yolu akışı kontrol edilmeli ve tıkandığı nokta tespit edilmelidir. 2.Su deposunun  kontrol edilmesi gerekiyor, ( su deposu dolu olup suyu veremez durumda olabilir, vanası kapalı olabilir ) 3.Resrigtör ( Flow ) tıkalı olabilir ( atık su üzerinde olan bu parçanın tıkalı olup olmadığı kontrol edilimelidir) , Her filtre değişimde resrigtör ( flow ) sökülüp buradan bir miktar su akıtıp Flow tıkalı  mı muhakkak kontrol edilmelidir. 

MEMBRAN FİLTRE DAHİL 5 FİLTREYİ DEĞİŞTİRDİM SU DÜZELMEDİ ? (ÇEŞME SUYUNDAN FARKI YOK veya KİREÇ YAPMAYA DEVAM EDİYOR): Cihazın deposu doldurduğunda atık suyu kesip kesmediği kontrol edilmeli,  eğer atık su kesmiyor ise ilk önce membran kabının içinde membran ucunun kab ile buluştuğu naktada çatlak var mı kontrol edilmeli, eğer çatlak varsa membran kabı değiştirmeli, çatlak yoksa Shout off ve çek valf aynı anda değişmesi tavsiye olunur,

 

DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN SAĞ ÜST KÖŞEDE BULUNAN SATICININ DİĞER ÜRÜNLERİ VEYA FİLTRE DÜNYASI LİNKİNİ TIKLAYARAK DÜKKANIMIZI ZİYARET EDİNİZ.  

 

NOT: SÖKME TAKMA ANAHTARI YOKTUR. ANAHTARI AYRICA SATIN ALMANIZ GEREKMEKTEDİR.

NOT: ÜRÜNÜMÜZ SIFIRDIR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESİMDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ GÖNDERİLMEKTEDİR.. ÜRÜNLERİMİZİ BEĞENMEDİĞİNİZ TAKDİRDE AMBALAJINI BOZMADAN    KARGOSUNU ÖDEMEK  ŞARTIYLA İADE EDEBİLİRSİNİZ.

SİPARİŞ VERİRKEN KAYITLI BULUNAN  FATURA BİLGİLERİNİZİ  KONTROL EDİNİZ. ŞAHIS İÇİN T.C. NUMARANIZI KURUM İÇİN VERGİ DAİRESİ VE VERGİ NUMARANIZI GÜNCELLEYİNİZ.

KARGO ESNASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYINIZ. TESLİMAT SIRASINDA  KARGO TESLİM TUTANAĞI  TUTARAK GERİ GÖNDERİMİ SAĞLAYINIZ VE DURUM İLE İLGİLİ TARAFIMIZA BİLGİ VERİNİZ.

 

 

Filtre Dünyası

Her Marka Su Arıtma İçin

Çözüm Dünyası

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.