Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla
KiREC ÖNLEYİCİ MAKiNE FiLTRESİ

Diğer

₺49,99 KDV Dahil

ŞOFBEN ÇAMAŞIR BULAŞIK MAKİNENİZİ KİRECE KARŞI KORUMA ALTINA ALIN     


Suyun sertligini gideren makine filtremiz sayesinde suyun içerisinde bulunan kireç giderildigi için   ev aletlerinizin kireçten dolayi bozulmalari kesinlikle önlenmis olur.   Kireç giderici özelliginden dolayi rezistanslar üzerinde kireç olusmayacagindan yüksek oranda ( % 35 – 40 ) oraninda   enerji tasarrufu saglayacaktir . Filtremizin içerisinde bulunan CALSIPHOS isimli aktif madde suyun sertligini giderdigi için çamasir ve bulasik yikamada kullanilan deterjan tam olarak eriyeceginden yine yüksek oranda ( % 25 – 30 )   deterjan tasarrufu  yapilmis olacaktir. Ayrica filtremizde bulunan alt ve üst filtreler sayesinde su içerisindeki yabanci maddelerin (kum gibi) makinenize girisi ve bu nedenle arizalar olusmasi da engellenmis olacaktir


Yukarida belirtilen özellik nedeniyle her gün makinenizde kullandiginiz diger  kireç sökücü ve yumusaticilar  kullanmaniza gerek kalmayacagindanbu ürünlere her ay ödeyeceginiz  para da cebinizde kalmis olacaktir. Filtremizde kullanilan CALSIPHOS adli madde aktif madde Dokuz Eylül Üniversitesi’nde yapilan tahlil raporlarinda belirtildigi gibi SAGLIGA ZARARLI DEGiLDiR. Filtremiz içerisindeki aktif madde 8 ila 12 ay kullanim süresine sahip olup, bitiminde filtreyi aldiginiz bayimiz veya elamanimizdan temin ederek tekrar filtrenizi doldurabilir ve kullaniminiza devam edebilirsiniz.

Filtremizin montaji çok kolay olup sadece SOGUK SU GiRiSiNE monte edilmektedir. Filtremizi kullanmaya basladiktan sonra, makinenizde önceden olusmus kireçler rezistans üzerinden bir süre sonra ( 4 – 5 ay ) temizlenmis olacaktir.

 Şofbene bağlamak için giriş çıkışı 3/4 olduğu için 1/2 olan yerlerde düşürücü rekor bağlamanız gerekebilir. 


     


 

NOT: SÖKME TAKMA ANAHTARI YOKTUR.

NOT: ÜRÜNÜMÜZ SIFIRDIR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESİMDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ GÖNDERİLMEKTEDİR.. ÜRÜNLERİMİZİ BEĞENMEDİĞİNİZ TAKDİRDE AMBALAJINI BOZMADAN  KARGOSUNU ÖDEMEK ŞARTIYLA İADE EDEBİLİRSİNİZ.

SİPARİŞ VERİRKEN KAYITLI BULUNAN FATURA BİLGİLERİNİZİ KONTROL EDİNİZ. ŞAHIS İÇİN T.C. NUMARANIZI KURUM İÇİN VERGİ DAİRESİ VE VERGİ NUMARANIZI GÜNCELLEYİNİZ.

KARGO ESNASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYINIZ. TESLİMAT SIRASINDA KARGO TESLİM TUTANAĞITUTARAK GERİ GÖNDERİMİ SAĞLAYINIZ VE DURUM İLE İLGİLİ TARAFIMIZA BİLGİ VERİNİZ.

Filtre Dünyası

Her Marka Su Arıtma İçin

Çözüm Dünyası

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.