Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla

HAKKIMIZDA

       Filtre Dünyası 2008 yılında Antalya’da kurulmuştur. Kuruluş amacı günümüz teknolojileriyle ev için üretilen tezgah altı ve tezgah üstü su arıtma cihazlarının filtrelerini bulabileceğiniz yepyeni bir dünya. Bu yüzden filtre dünyasıdır. Ekonomik veya bir başka sebeple kaybolan firmaların ürünlerini sahiplenen insanlarımızın çaresizliğini ortadan kaldırmak için başvurabilecekleri bir kuruluştur. Sahipsiz kalan cihazların filtrelerinin temini konusunda sıkıntı yaşayan müşterilerimiz hizmet alabilirler. Ayrıca arıza konusunda da teknik servis hizmeti alabilmektedirler. Bunun yanında filtre dünyasında tüm tezgâh altı ve tezgâh üstü tüm markaların arıtma cihazlarının filtrelerini en ekonomik fiyata bulabileceğiniz bir adrestir.

Değişen her şey insanı biraz rahatsız eder. Hele bizdeki gibi değişim kalite, zaman yönetimi ve üst düzey hizmet.

Bu yıl ve sonrası yıllarda hayatımıza yeni uygulamalar, yeni standartlar ve alışık olmadığımız bir iş yapma anlayışı hakim olacak.

“Hallederiz abi” anlayışını artık duymayacağız. İşi yaptırmak için bir tanıdık aramayacağız. ”Artık standartlara uyan, işiniz hemen yapılır” diyen bir anlayış hakim olacak.

İşini bir düzen bir tertip içinde yapan ve yapmak isteyenler için istenilen ve beklenilen bir durum.  www.filredunyasi.net  herkese açık bir kapı.