Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla
CAM SEBİL APARATI SEBİL ÜSTÜ CAM DAMACANA APARATI

Diğer

₺279,90 KDV Dahil

Cam Sebil Aparatı Su Arıtma Cihazlarına Uyumlu
ÜRÜNÜN İADESİ YOKTUR
 
SEBİL APARATI CAM

Cam sağlıklı malzemeden yapılmıştır. 5 metreye kadar uzatılabilen hortum, su arıtma cihazına bağlantı aparatı ve şamandıralı kapağı ile portatif her sebile uyumlu hale getirilmiştir.

Sebilin üstüne sabit olarak yerleştirilir. Arıtma cihazından çekilen ince bir hortum ile bağlantı sağlanır. Damacana aparatının içinde bulunan şamandıra vasıtasıyla sistem otomatik olarak dolar. Sebilden su kullandığınız zaman otomatik olarak devreye girer ve damacana aparatını doldurur.

PİYASADAKİ TÜM SEBİLLERE UYGUNDUR.BU APARAT SAYESİNDE DAMACANA DOLDURMA ZAHMETİNDEN KURTULACAKSINIZ. TÜM REVERSE OSMOS CİHAZLARA UYUMLUDUR

MONTAJ İÇİN GEREKLİ TÜM PARÇALAR VE 5 MT. HORTUMU PAKET İÇERİSİNDEDİR.MONTAJ İÇİN ÖNCELİKLE SEBİLDE BULUNAN DAMACANA DELME PARÇASI ÇIKARILMALIDIR.APARAT ŞAMANDIRALI OLUP SEBİLDEN EKSİLEN SUYU OTOMATİK OLARAK YERİNE İLAVE EDER.

 

Damacana doldurmaya, indirip kaldırmaya gerek kalmadan normal su sebilinizi arıtmalı sebile dönüştürebilirsiniz. Arıtma cihazınızdan alacağınız bir hat ile su sebilinizi kesintisiz doldur boşalt derdi olmadan kullanabilirsiniz.

Normal su sebili cihazınızı arıtma cihazınızdan hat alarak arıtmalı sebil haline dönüştüren aparat.

Damacana Aparatı kapasitesi: 8 litre

KUTU İÇERİĞİ:

Cam Alt Bölümü

Cam üst Kapak

Alt ve üst cam birleşme plastik conta

5 Metre hortum

Alt şamandıra

Üst Şamandıra

Hat alma ( T )

1/8 Dirsek

1/4 Plastik Vana

 

   
ÜRÜNÜN İADESİ YOKTUR
  
 
  DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN SAĞ ÜST KÖŞEDE BULUNAN MAĞAZANIN DİĞER ÜRÜNLERİ VEYA FİLTRE DÜNYASI LİNKİNİ TIKLAYARAK DÜKKANIMIZI ZİYARET EDİNİZ.

 

NOT: ÜRÜNÜMÜZ SIFIRDIR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESİMDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ GÖNDERİLMEKTEDİR.. 

ÜRÜNÜN İADESİ YOKTUR

SİPARİŞ VERİRKEN KAYITLI BULUNAN FATURA BİLGİLERİNİZİ KONTROL EDİNİZ. ŞAHIS İÇİN T.C. NUMARANIZI KURUM İÇİN VERGİ DAİRESİ VE VERGİ NUMARANIZI GÜNCELLEYİNİZ.

KARGO ESNASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYINIZ. TESLİMAT SIRASINDA KARGO TESLİM TUTANAĞI TUTARAK GERİ GÖNDERİMİ SAĞLAYINIZ VE DURUM İLE İLGİLİ TARAFIMIZA BİLGİ VERİNİZ.

 

 

Filtre Dünyası

Her Marka Su Arıtma İçin

Çözüm Dünyası

 

ÜRÜNÜN İADESİ YOKTUR

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.