Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla
AURA İHLAS CEBİLON ARITMA FİLTRESİ 5li TAKIM %100 USA MEBRANLI

Filmtec

₺319,90 KDV Dahil

FİLMTEC MEMBRANLI Resimlerdeki Cihazlara Uyumlu KARGOSUZ

 CEBİLON PLUS VE CEBİLON UNİQ MODELE UYMAZ

 

REVERSE OSMOSİS TEZGAH ALTI HOUSİN YAPILI ARITMA CİHAZLARININ FİLTRESİ.  ÖRNEK RESİMLERDE GÖRÜLEN CİHAZLARIN ORJİNAL FİLTRELERİ.

Reverse osmosis Cihazlarınızın filtresini yılda bir kez muhakkak değiştirin. Hem kendi sağlığınız, Hemde cihazınızın sağlığı için Yılda bir kez tüm filitrelerinizi değiştirin. Sağlıklı su için filtrelerinizi zamanında değiştirin.
 
Reverse Osmosis 5'li Filtre takımı. Filtrelerin Özellikleri:

(Asama 1) 5 Mikron Kapaklı sediment filitresi :    
Bes mikron ve üzerindeki kiri, pasi ve kum parçaciklarini giderir.  Nsf sertifikalı ve gramaj olarak rakiplerinden farklıdır, 

(Asama 2) Steril Karbon filitre:    
Nsf sertifikalı, 1200 iodin seviyesinde ve yıkanmış steril karbondur,  Klorun ve organik kimyasallarin %99'unu alir.    

(Asama 3) Cto Blok Karbon filitre:    

Nsf Sertikalı, Filtre kabını dolduracak kalınlıkta, ( diğer karbonlardan kalındır) , ikinci aşamadan kaçan 5 mikron partikül tutma ve klor alma özelliği vardır. Klorun ve organik kimyasallarin %99`unu alir.     

(Asama 4) Ters osmoz membran:
 USA dow firmasının ürettiği FİLMTEC marka 75lik membran. Günde 270 litreye kadar iyi su üreten ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek su kontaminantlari %95'e varan oranlarda giderir: arsenik, kursun, bakir, baryum, krom, civa, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, ve selenyum.

(Asama 5) Son Karbon Filtre:
Nsf sertikalı, gümüş iyonlu, mineral takviyeli özel post karbondur, Hindistan cevizi kabuğundan yapılmış anti bakteriyal filtredir. Suyun içimselliğini artırır. 


 

 

 
 
 

                             

 

SIK SORULAN SORUNLAR

İLK 3 FİLTREYİ DEĞİŞTİRDİM SUYUN KİREÇ VE TADINI DÜZELTMEDİ: İlk üç filtre ana filtre olan membran filtreyi korumak içindir. Suyun tadını ve kireci arıtmaz. Ana filtreye hazırlık Beş ve 1 mikron üzerindeki kiri,pası,kum parçacıklarını klor ve organikleri alarak membran filtrenin ömrünü uzatır.

SU AKMADIĞI İÇİN 5 FİLTRENİN TAMAMINI DEĞŞTİRDİM,  SU AKMIYOR: 1.suyun cihaza girişinden membran filktreye kadar gelene kadar su yolu akışı kontrol edilmeli ve tıkandığı nokta tespit edilmelidir. 2.Su deposunun  kontrol edilmesi gerekiyor, ( su deposu dolu olup suyu veremez durumda olabilir, vanası kapalı olabilir ) 3.Resrigtör ( Flow ) tıkalı olabilir ( atık su üzerinde olan bu parçanın tıkalı olup olmadığı kontrol edilimelidir) , Her filtre değişimde resrigtör ( flow ) sökülüp buradan bir miktar su akıtıp Flow tıkalı  mı muhakkak kontrol edilmelidir. 

MEMBRAN FİLTRE DAHİL 5 FİLTREYİ DEĞİŞTİRDİM SU DÜZELMEDİ ? (ÇEŞME SUYUNDAN FARKI YOK veya KİREÇ YAPMAYA DEVAM EDİYOR): 1.Cihazın deposu doldurduğunda atık suyu kesip kesmediği kontrol edilmeli,  eğer atık su kesmiyor ise ilk önce membran kabının içinde membran ucunun kab ile buluştuğu naktada çatlak var mı kontrol edilmeli, eğer çatlak varsa membran kabı değiştirmeli, çatlak yoksa Shout off ve çek valf aynı anda değişmesi tavsiye olunur. 

 

DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN FİLTRE DÜNYASI LİNKİNİ TIKLAYARAK DÜKKANIMIZI ZİYARET EDİNİZ.

 

NOT: SÖKME TAKMA ANAHTARI YOKTUR. ANAHTARI AYRICA SATIN ALMANIZ GEREKMEKTEDİR.

NOT: ÜRÜNÜMÜZ SIFIRDIR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESİMDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ GÖNDERİLMEKTEDİR.. ÜRÜNLERİMİZİ BEĞENMEDİĞİNİZ TAKDİRDE AMBALAJINI BOZMADAN KARGOSUNU ÖDEMEK ŞARTIYLA İADE EDEBİLİRSİNİZ.

SİPARİŞ VERİRKEN KAYITLI BULUNAN FATURA BİLGİLERİNİZİ KONTROL EDİNİZ. ŞAHIS İÇİN T.C. NUMARANIZI KURUM İÇİN VERGİ DAİRESİ VE VERGİ NUMARANIZI GÜNCELLEYİNİZ.

KARGO ESNASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYINIZ. TESLİMAT SIRASINDA KARGO TESLİM TUTANAĞI TUTARAK GERİ GÖNDERİMİ SAĞLAYINIZ VE DURUM İLE İLGİLİ TARAFIMIZA BİLGİ VERİNİZ.

 

 

Filtre Dünyası

Her Marka Su Arıtma İçin

Çözüm Dünyası

 
 

 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.