Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla
%100 ALKALİ ve MİNERAL FiLTRE 2li Set ph 8-9.5 (Bağlantı Kitli)

Diğer

₺359,90 KDV Dahil

Alkali filitre ve Mineral Filitre 6. ve 7. Aşama Arıtma Filtresi


 

 

 

 

REVERSE OSMOSİS (TERS OSMOS)

 

 

 

SU ARITMA CİHAZLARI İÇİN

6.  ve 7. AŞAMA ALKALİN VE MİNERAL FİLTRE SETİ

SET HALİNDE

1 Adet Mineral Filtre

1 Adet Alkalin Filtre

4 adet dirsek

4 adet kelepce

20 cm hortum

Su arıtıcınızın su kalitesini mineral filtre ile yükseltin. Montaja hazır bu set ile tek yapmanız gereken cihazınızın çıkışındaki hortumu mineral filtreye, mineral filtrenin girişindeki hortumu cihazınızın son filtresine bağlamak. Tüm standart RO cihazlarına bu filtreyi ekleyerek cihazınıza ekleyebilirsiniz .

 

Mineral filtre ekleyerek temiz su niteliklerini geliştirerek Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum ve Potasyum gibi hazır mineraller insan gelişimi ve sağlığı için bu mineraller gereklidir.

Bu mineralize su insan bedeninin sağlıklı gelişimi için gerekli mineralleri mükemmel ve dengeli bir oranlara getirir.

 

Kal siyum - diş ve kemikler için bir temel madendir.damar ve kaslar iyi işleyen kalp atışları normal ve sağlıklı bir biçimde düzenlemek için gereklidir.

Magnezyum - 300'den fazla farklı biyokimyasal işlevleri bir insan vücudunun iç kısmını alır ve bağışıklık sistemi ve kan dolaşımı için doğru bir karar faktörüdür. Kanser ile ilgili hastalıklar ve böbrek hastalıklarını önler.ve

 

 

DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN FİLTRE DÜNYASI LİNKİNİ TIKLAYARAK DÜKKANIMIZI ZİYARET EDİNİZ.

 

 

NOT: ÜRÜNÜMÜZ SIFIRDIR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESİMDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ GÖNDERİLMEKTEDİR.. ÜRÜNLERİMİZİ BEĞENMEDİĞİNİZ TAKDİRDE AMBALAJINI BOZMADAN KARGOSUNU ÖDEMEK ŞARTIYLA İADE EDEBİLİRSİNİZ.

SİPARİŞ VERİRKEN KAYITLI BULUNAN FATURA BİLGİLERİNİZİ KONTROL EDİNİZ. ŞAHIS İÇİN T.C. NUMARANIZI KURUM İÇİN VERGİ DAİRESİ VE VERGİ NUMARANIZI GÜNCELLEYİNİZ.

KARGO ESNASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNÜ TESLİM ALMAYINIZ. TESLİMAT SIRASINDA KARGO TESLİM TUTANAĞI TUTARAK GERİ GÖNDERİMİ SAĞLAYINIZ VE DURUM İLE İLGİLİ TARAFIMIZA BİLGİ VERİNİZ.

 

 

Filtre Dünyası

Her Marka Su Arıtma İçin

Çözüm Dünyası

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.